Zakończenie remontu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w naszym szpitalu

01 grudnia 2022 odbyło się oficjalne otwarcie wyremontowanego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Remont został przeprowadzony w ramach realizacji zadania pn: ,,Przebudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z wyposażeniem w aparaty i urządzenia medyczne’’. Całkowita wartość projektu to 5 672 425,54 zł, dofinasowanie z UE to 2 609 910,21 zł.

Po przeprowadzonym remoncie pacjenci będą korzystać z nowoczesnych pomieszczeń i cieszyć się komfortowymi warunkami lokalowymi.

Nowy sprzęt medyczny, to większe bezpieczeństwo pacjentów naszego szpitala

Szpital lipnowski pozyskał nowy tomograf komputerowy, jest to urządzenie 40-rzędowe wraz z konsolą lekarską i strzykawką automatyczną o wartości 1 986 488,93 zł i aparat cyfrowy RTG Siemens z cyfrowym ramieniem C o wartości 1 295 513,29 zł oraz jezdny cyfrowy aparat RTG do wykonywania zdjęć przy łóżku pacjenta o wartości 410 400,00 zł. Dzięki nowej aparaturze szpital zyskuje lepsze możliwości diagnostyki obrazowej, oznacza to, że możemy wykonać więcej badań o zdecydowanie lepszej jakości.